Poznaj nasze wegetariańskie przysmaki dla psa Teddy’s Treats

09.06.2022 wegetariańskie przysmaki dla psa

Wegetariańskie przysmaki dla psa umożliwiają łatwe, wygodne i zdrowe wprowadzenie roślinnej diety do życia pupila. Są warte Waszej uwagi niezależnie od tego, czy psiak cierpi na alergię pokarmową czy po prostu chcesz, by – tak, jak Ty – zajadał przede wszystkim produkty roślinnego pochodzenia. W Teddy’s Treats przygotowaliśmy dla Was wiele różnych wege przekąsek i z chęcią opowiemy o nich więcej.

Wegetariańskie przekąski dla psów – powstały z miłości

Wszystkie roślinne przysmaki dla psiaków, które znajdziesz w naszym sklepie powstały z realnej potrzeby i miłości do pupila, Teddy’ego. W pewnym momencie mama tego słodkiego buldoga francuskiego – niezadowolona jakością powszechnie dostępnych karm dla psów – zdecydowała się, by wprowadzić do jego diety zbilansowane przysmaki bazujące na warzywach i zawartych w nich witaminach. Niestety nie znalazła takich w sklepie. Postanowiła więc stworzyć je samodzielnie, wierząc, że w taki właśnie sposób podaruje swojemu pupilowi to, co najlepsze i najbardziej mu potrzebne. Tak narodziła się marka Teddy’s Treats i przekąski, które tu znajdziesz!

Czym charakteryzują się nasze wege smakołyki dla psów?

Podstawa każdej przekąski to warzywa. One są źródłem energii, wartości odżywczych, a także witamin i minerałów. Od początku naszym celem jest dbanie o zdrowie psiaków, ale w jak najbardziej smaczny i przystępny sposób. Z tego powodu do warzyw dołączamy olej roślinny, skrobię roślinną i orzechy – to one nadają naszym przysmakom głęboki i wyrazisty smak. Aby smaczki utrzymywały swój kształt i były wygodne w zajadaniu, dodajemy do nich mąkę kukurydzianą i ryż, a także glicerynę – odpowiedzialną za utrzymanie wilgoci produktu oraz sorbat potasowy, który umożliwia bezpiecznie przechowywanie przekąsek przez wiele dni.

Dobroczynne słodkie ziemniaki – znajdziesz je w większości naszych przysmaków

Jednym z naszych (i Teddy’ego!) ulubionych warzyw jest słodki ziemniak. Dlaczego? Bo stanowi świetne źródło witaminy A – bardzo ważnej dla każdego psa; poprawia bowiem zdrowie skóry, kondycję sierści, oczu, nerwów i mięśni. Jest również bogatym źródłem witamin A, C, B6, potasu, wapnia oraz żelaza. I co ciekawe, zawiera 150% więcej przeciwutleniaczy niż jagody! Te chronią przed chorobami nowotworowymi.

Przykłady wegetariańskich przysmaków Teddy’s Treats ze słodkim ziemniakiem:

Masło orzechowe – uwielbiane przez niemal każdego psiaka

Duża część wegetariańskich przysmaków dla psa Teddy’s Treats bazuje również na maśle orzechowym. Zarówno dla człowieka, jak i czworonoga jest ono świetnym źródłem białka, „dobrych” tłuszczów – korzystnych dla serca, witaminy B, E oraz niacyny – istotnej dla całego układu nerwowego. Poza tym jest po prostu pyszne!

Przykłady wegetariańskich przysmaków Teddy’s Treats z masłem orzechowym:

Żurawina – nietypowa, ale przepyszna i zdrowa

Wśród naszych wege przysmaków dla psów znajdziesz również żurawinę. Tę uwielbiamy za wsparcie układu moczowego, jelit i serca, a także profilaktykę chorób stawów, jamy istnej i alergii. Żurawina ma charakterystyczny, słodki smak, bardzo lubiany przez nasze psiaki.

Przykłady wegetariańskich przysmaków Teddy’s Treats z żurawiną:

A jeśli nie chcesz decydować się na konkretny składnik główny, wybierz nasze uniwersalne, ale wyjątkowe paski warzywne – pełne najlepszych włókien roślinnych i zapewniające pożądaną różnorodność składników odżywczych.