FAQ

Ogólne:

Pytanie: Czy Teddy i jego Zespół są prawdziwe?
Odpowiedź: Tak! Teddy i jego zespół to prawdziwe psy! Mostar, Fifty, Pablo i Casper to nasza rodzina, a Buci i Gatsby to nasi bliscy przyjaciele!
Pytanie: Co jest ulubionym przysmakiem Teddy'ego?
Odpowiedź: Teddy uwielbia słodkie ziemniaki, dlatego oferujemy je w różnych kształtach i formach.
Pytanie: Czy Wasze produkty są wegańskie?
Odpowiedź: Niektóre z naszych przysmaków są wegańskie, ale nie możemy w pełni zagwarantować, że są produkowane w środowisku wegańskim. Nie polecamy również diety wegańskiej dla psów, oferujemy jedynie przysmaki uzupełniające dietę białkową.
Pytanie: Czy Wasze przysmaki nie zawierają zboża/glutenu/pszenicy?
Odpowiedź: Niestety, niektóre zawierają i nie możemy zagwarantować, że inne nie zawierają śladowych ilości zboża/glutenu/pszenicy. Opracowujemy nasze receptury, więc mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaoferować te opcje!
Pytanie: Czy Teddy's Treats zawierają dużo cukru?
Odpowiedź: Nie! Nie dodajemy żadnego cukru do naszych przysmaków. Nasze przysmaki zawierają glikolowe składniki pokarmowe, które są naturalnym cukrem występującym w owocach i warzywach. W tej ilości, są one korzystne dla zdrowia Twojego psa.
Pytanie: Czy przysmaki są dobre dla psów każdej wielkości?
Odpowiedź: Tak! Przetestowaliśmy smakołyki na psach różnej wielkości i różnych ras, o różnym stylu odżywiania. Możemy potwierdzić, że gryzaki są odpowiednie dla dużych i małych psów oraz psów, które próbują zjeść smakołyk w całości, tak jak Teddy. Nasze przysmaki są jedynymi wegetariańskimi przysmakami, których nie połknie w jednym kawałku!
Pytanie: Czy przysmaki Teddy's Treats są dobre dla otyłych psów?
Odpowiedź: Tak! Teddy specjalnie wybrał wszystkie naturalne składniki, aby zapewnić, że nasze przysmaki będą możliwie jak najzdrowsze! Nasze przysmaki są świetne dla psów, które zmagają się z otyłością, ponieważ mają niską zawartość tłuszczu i kalorii!
Pytanie: Mam alergię na orzeszki ziemne, czy wasze przysmaki zawierają orzeszki ziemne lub są przetwarzane w miejscach, gdzie może wystąpić jakiekolwiek zanieczyszczenie krzyżowe?
Odpowiedź: Tak, niektóre z naszych produktów zawierają orzeszki ziemne i dlatego istnieje ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego. Jeśli ty lub ktoś w twoim domu ma alergię na orzeszki ziemne, pamiętaj, że przysmaki mogą nie być odpowiednie dla twojego domu.

Dostawy i zwroty:

Pytanie: Czy wysyłacie produkty za granicę?
Odpowiedź: Tak! Nasze przysmaki są dostępne dla wszystkich naszych futrzanych przyjaciół na całym świecie.